Szkolny ogródek

W ramach projektu "Jestem eko - zbrataj się z naturą" uczniowie koła biologicznego wraz z opiekunami założyli szkolny ogródek. Prace nad przygotowaniem terenu rozpoczęły się w kwietniu i były dość wymagające. Gdy udało się przygotować podłoże z radością zaczęliśmy sadzić rośliny.

Aktualnie uczniowie z dużym zaangażowaniem dbają o ogród. A praca przynosi im radość i zadowolenie. Pielęgnacja posadzonych roślin jest też doskonałą okazją do zdobywania wiedzy przez praktyczne doświadczenie. Założony ogródek daje możliwość nauki o roślinach i ekosystemach, ale także szansę na rozwijanie odpowiedzialności i pracy zespołowej wśród uczniów. W naszym ogródku znajdą się różnorodne rośliny, zarówno ozdobne, jak i użytkowe.

Mamy nadzieję, że szkolny ogródek stanie się miejscem, które nie tylko urozmaici życie szkolne, ale także przyczyni się do zwiększenia świadomości ekologicznej w naszej społeczności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali sadzonki do naszego ogrodu.

A oto link do prezentacji naszych działań krok po kroku:

VI Szkolny Konkurs Młodego Instrumentalisty

4 czerwca odbędzie odbędzie się VI Szkolny Konkurs Młodego Instrumentalisty. Osoby mogą wziąć udział na dowolnym instrumencie(np.dzwonki,flet gitara,saksofon,keyboard,fortepian) z utworem wybranym przez siebie.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach i jest przeznaczony
dla klas I - III godz.09.15 i IV - VIII godz.10.10 ( hol szkoły - scena)
Zgłoszenia przez MobiDziennik dokonuje rodzic do 30 maja do organizatora konkursu p. Mariusza Sałaty.
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z V Szkolnego Konkursu Młodego Instrumentalisty