SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Korzystam z OZE każdego dnia”

W ramach propagowania idei o zastosowaniu odnawialnych źródeł energii firma WP Energy oraz Fundacja Czysta Polska zorganizowały Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Korzystam z OZE każdego dnia”. Jego celem było przedstawienie korzyści płynących z zastosowania instalacji produkujących energię ze źródeł odnawialnych, wskazanie zagrożeń i skutków związanych ze zjawiskiem smogu oraz przedstawienie korzyści wynikających ze stosowania odnawialnych źródeł energii.

W konkursie z naszej szkoły wzięło udział 2 uczniów klas 1-3. Po długim procesie weryfikacji jury wyłoniło spośród 465 nadesłanych prac zwycięzców, te. Uczeń Franciszek Gramza z kl.3b zdobył wyróżnienie oraz otrzymał voucher na kwotę 2000 zł (na zakup usług lub urządzeń firmy z branży energetycznej) oraz nagrody rzeczowe. Stworzył on makietę ,w którym doskonale odzwierciedlił promowanie działań na rzecz przyszłości naszej planety.

Serdecznie gratulujemy Hubertowi tego wyjątkowego sukcesu.